Budki akustyczne, dźwiękoszczelne do biura

Biura typu open space to przestrzenie, w których dużo się dzieje. Osoby bardzo aktywne zawodowo oddają się tam w pełni swoim zadaniom. Jednak wykonywanie połączeń, a także praca w pełnym skupieniu może się okazać nieco problematyczna w takich warunkach. Budki akustyczne zostały do tego stworzone. Z powodzeniem mogą zastąpić salę konferencyjną, a także stać się miejscem rozmów, by nie utrudniać pracy innym. Jest to idealne rozwiązanie pozwalające na zrównoważenie dźwięków w biurze i wyeliminowanie zbędnych bodźców dźwiękowych.
Budki akustyczne

Biurowa kabina akustyczna - dlaczego warto?

Dzięki różnym rodzajom kabin akustycznych możliwe jest dopasowanie idealnej wersji do potrzeb biurowych. Istnieją budki zarówno jedno, dwu jak i czteroosobowe. Biurowa kabina posiada wszelkie niezbędne wyposażenie. Znajdują się wewnątrz tapicerowane panele akustyczne, a także oświetlenie LED i niezbędne do komfortowej pracy gniazda zasilające o różnej mocy. Budki akustyczne doskonale izolują hałas, co pozwala na pracę pełną skupienia. Sprawdzą się przede wszystkim w biurach, ale także w galeriach handlowych, a także na lotniskach.

Budka akustyczna do biura

Konstrukcja budki akustycznej zależy od kilku czynników. Przede wszystkim należy tu wymienić materiał wykorzystany do budowy, jakiego rodzaju pracę ma zapewniać, a także ilość osób, która będzie mogła tam komfortowo przebywać. Jest dostępnych wiele różnych kolorów poszczególnych części składowych budki. Boks daje szansę na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni w biurze. Staje się on nowym pomieszczeniem, które pozwala na cichą i przyjemną pracę w każdej sytuacji.

Budka telefoniczna do biura

Różnego rodzaju rozwiązania pozwalające na ciekawą aranżację przestrzeni można znaleźć właśnie w Contino. Jesteśmy zespołem pełnym pasji i od lat realizujemy wiele ciekawych pomysłów związanych z branżą meblarską. Jednym z takich projektów są właśnie budki telefoniczne do biura. Pozwalają one na pracę w skupieniu lub też chwilowe wygospodarowanie cichej przestrzeni, by móc przeprowadzić rozmowę telefoniczną. Oferujemy wiele różnych modeli kabin akustycznych i jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas rozwiązanie dla swojej przestrzeni.