Strefa pomieszczeń

KATEGORIE

BIUROWE

SALON

KUCHNIE

SYPIALNIE

ŁAZIENKA

PRZEDPOKÓJ

Biuro

Większość z nas, pracując w biurze spędza w nim dużą część naszego dnia, zazwyczaj jest to 8 godzin dziennie, ale niezwykle ważnych 8 godzin. Nasze samopoczucie ma jakże ogromny wpływ na poziom i efekty naszej pracy. A co wpływa na nasze samopoczucie? Meble biurowe to nieodłączny element biura, służący nam do wypełniania naszych obowiązków. Wielu projektantów wnętrz oraz osób zarządzających własną firma, coraz częściej decyduje się na wystrój wnętrza w stylu industrialny, co za tym idzie, kupno mebli loftowych. Meble industrialne to głównie połączenie metalu i drewna, które elegancko się prezentuje i zarazem jest bardzo funkcjonalne. Są niezwykle stabilne i solidne – nieodłączny warunek mebli biurowych!

Salon

Każdy z nas w procesie aranżacji nowego bądź odnowionego mieszkania, szczególn uwagę poświęca salonowi, gdyż jest to kluczowe pomieszczenie naszego mieszkania, gdzie spędzamy duża ilość czasu oraz przyjmujemy gości. Zależy nam, aby pomieszczenie to było schludne oraz eleganckie, pozwalając na zasłużony odpoczynek oraz miło spędzony czas w towarzystwie przyjaciół i rodziny. W osiągnięciu tego wszystkie zdecydowanie pomogą nam  meble do salonu w stylu industrialnym, gdyż cechuje je minimalizm oraz elegancja! Wystarczy stylowy stolik kawowy z metalowymi nogami i drewnianym blatem, bądź elegancki regał na książki w kolorze biały. Meble takie jak te doskonale podkreślą charakter naszego salonu oraz optycznie powiększą jego powierzchnię.

Kuchnia

Kuchnia jest miejscem w którym spełniamy nasze kulinarne fantazje, tworzą nowe potrawy, nadając im niepowtarzalnych smaków. Meble kuchenne to nie tylko szafki i blat roboczy, ale również stół, przy którym razem z rodziną i znajomymi wspólnie możemy zjeść obiad. To właśnie przy stole spędzamy większość naszych imprez okolicznościowych, częstując naszych gości równymi przysmakami. Z tego względu dobór stołu jest bardzo ważny, gdyż ma on nie tylko estetycznie wyglądać, ale również musi być funkcjonalny – stabilny i solidny. To właśnie takie są stoły industrialne – surowość metalowych nóg w połączeniu z ciepłem blatu drewnianego. Stołu industrialne są coraz bardziej powszechne, ze względu na ich trwałość ora nietuzinkowy styl, który zachwyci każdego.

Sypialnia

Sposobów na aranżację sypialni jest naprawdę wiele! Poza wyborem kolorystyki, ważne jest również to, jakie wybierzemy meble do sypialni. Myśląc o sypialni, pierwsze co nasuwa się nam na myśl to łóżko. Jest to nieodłączny element naszych sypialni i niezwykle ważny, gdyż od niego zależy „jakość” naszego wypoczynku.  Łóżka industrialne cieszą się coraz większą popularnością ze względu na ich elegancki wygląd oraz oryginalność. Nawet podczas wprowadzaniu wielu zmian kolorystycznych naszej sypialni, łóżko industrialne w kolorze białym lub czarnym, zawsze doskonale się dopasuje. Ich cechą charakterystyczną jest minimalizm oraz optyczne powiększenie powierzchni pomieszczenia, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na te mniejsze sypialnie.

Łazienka

Motywów łazienek jest wiele, od tych prostych i małych do tych ogromnych w niestandardowych kolorach, tak samo jeżeli w grę wchodzą meble łazienkowe. Poza głównym i niezbędnym wyposażeniu łazienki, warto również pomyśleć o dodatkach, które ładnie podkreśla styl naszych łazienek, będąc jednocześnie funkcjonalne. Przykładem takiego dodatku jest stojący wieszak na ręczniki, który z powodzeniem zastąpi tradycyjny wieszak wiszący. W przeciwieństwie do wieszaków wiszących, stojący wieszak na ręczniki daje możliwość zmieniania jego miejsca bez oporu. Wedle naszych potrzeb oraz upodobań. Świetnie prezentuje się w każdej łazience, oraz pozwoli ręczniki na swobodne suszenie.

Przedpokój

Tu właśnie witamy naszych gości, i tu zdobywamy ich pierwsze wrażenie o naszym mieszkaniu i guście. Z biegiem czasu, przedpokój również okazał się doskonałym miejscem na wkomponowanie mebli industrialnych. Doskonałym przykładem może był metalowy wieszak na ubrania, bądź regał wykonany z metalu i drewna, który jednocześnie będzie zdobił wnętrze, oraz służył jako podstawa dla wszelkich ozdób i książek, co zapewnia o jego funkcjonalności. Innym przykładem może być stojak na kwiaty wykonany z metalu, dostępny w kolorze białym lub czarnym pozwoli na eleganckie wyeksponowanie uwielbianych przez nas kwiatów, tym samy rozświetlając wnętrze ciemnych korytarzy.

Meble industrialne posiadają wiele atutów oraz cech które pozytywnie wpłyną na pomieszczenia naszych mieszkań i biur. Metalowe konstrukcje są gwarancją wysokiej jakości oraz możliwością wieloletniego użytkowania, bez obawy nie nieoczekiwane uszkodzenia. Jako producent, oferujemy Państwu wszystkie nasze modele dostępne w dwóch kolorach, wedle waszego uznania i upodobania. Naszym priorytetem jest zaufanie i zadowolenie użytkowników naszych produktów.