O nas

Namtive to producent mebli industrialnych i akcesoriów metalowych. Produkujemy wszystko i z wszystkiego co tylko wiąże się z metalem. Metal jest jednym z najtrwalszych metali i pozwala na wszelaką obróbkę: gięcie, cięcie, spawanie czy szlifowanie. Nasze produkty dostępne są na rynku polskim jak i zagranicznym. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami jak również działamy jako podwykonawca wszelkich zleceń związanych z metalem.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami mamy możliwość zaoferować profesjonalną obsługę naszych klientów i zleceniodawców. Nasi dotychczasowi klienci darzą nas zaufaniem, wiedząc że każdy wyprodukowany przez nas element jest wysokiej jakości, zaprojektowany przez doświadczonych projektantów i wykonany z precyzją przez ekspertów w dziedzinie metalu.

Nasza siedziba mieści się w Sulistrowej, w województwie podkarpackim. To właśnie tu znajduje się nasz rozwinięty park maszynowy, wyposażony w nowej technologii sprzęt do obróbki metalu jak również dwa lasery do cięcia metalu, 2D i 3D. Nasz kadra składa się z doświadczonych projektantów którzy codziennie służą pomocą nie tylko w projektowaniu, ale również w doradztwie przy doborze odpowiednich materiałów oraz najlepszych rozwiązań, aby zapewnić wysoką jakość oraz funkcjonalność produktów, które spełnią wymagania użytkowników. Na dwóch halach produkcyjnych pracują specjaliści stworzeni do obróbki metalu, którzy dzięki długoletniemu stażowi pracy, różnorodności zleceń oraz pasji – zdobyli niezwykłe umiejętności i doświadczenie które pozwoli nam na zrealizowanie Twojego zlecenia.

Nasza chęć do podążania za nowymi trendami przyniosła pomysł na produkcje mebli industrialnych. Styl industrialny co coraz bardziej powszechne rozwiązanie w aranżacji mieszkań, Nie tylko dla projektantów wnętrz ale również dla osób chcących dokonać nawet niewielkich zmian i odświeżyć wizualnie miejsce codziennego pobytu. Często jeden niewielki element będzie cieszył nasze oko i nada charakteru oraz elegancji. Styl industrialny cechuje się prostotą i zarazem elegancją, ogromną zaletą jest to, że dzięki kolorystyce takiej jak czerń i odcienie drewna, idealnie dopasowuje się do każdego wnętrza, bez potrzeby większych zmian w pomieszczeniu.

Browse Categories

Latest blog posts