Najczęściej zadawane pytania

Koszty dostawy

Koszt dostawy ustalany jest w zależności on wielkości wysyłki, jednoznacznie rozmiaru i wagi wybranego produktu. Koszty wysyłki poszczególnych produktów znajdą Państwo w opisie, wybierając produkt z naszego sklepu.

Akceptowane formy płatności

Nasza firma oferuje możliwość realizacji płatności za pomocą usługi Stripe Payment. Jest to nowoczesny system płatności online, gwarantujący bezpieczeństwo przelewu pieniężnych jak i ochronę danych osobowych naszych klientów. 

Jaki jest czas wysyłki?

Szacowany czas wysyłki

Nasi pracownicy kładą duży nacisk na jak najszybszą realizacją zamówień naszych klientów. Termin wysyłki zależny jest od wielkości zrealizowanego. Termin wysyłki poszczególnych produktów znajdą Państwo w koszyku, widoczny przed realizacją zamówienia.

Co dzieje się po złożeniu zamówienia?

Po złożeniu zamówienia nasz dział sprzedaży otrzymuje zamówienie i przekazują dokładne wytyczne do działu produkcji. Tam następuje realizacja oraz produkt zostaje przygotowany do wysyłki. 

Czy otrzymam fakturę za złożone zamówienie?

Paragony i faktury.

Do każdego zamówienia automatycznie dołączany jest paragon potwierdzający zakup. W przypadku faktur, w celu uzyskania faktury prosimy o dokładne podanie danych do faktury w momencie zakupu produktów w naszym sklepie.